Zahvala

»Nobena stvar ne naredi človeka srečnejšega kot njegovo lastno prepričanje, da je naredil najboljše, kar je mogel.«

Z vašo prisotnostjo in sodelovanjem na letošnjem Pomladnem vrtiljaku ste izrazili vsem učencem, učiteljem in vodstvu naše šole pozornost in spoštovanje.

Hvala, ker ste našo dobrodelno prireditev naredili uspešno.

Z vašo pomočjo in prispevki smo za šolski sklad Čebelica zbrali 4063,29 €, od tega 339,20 € s papirno akcijo.

Zahvaljujemo se tudi donatorjem: Farmedici, ZD Šentvid, AMZS in Svetu za preventivo in vzgojo v cestnem prometu MOL, čebelarstvu Tome, mesariji AVE, kmetiji Potokar, Aerodiumu Logatec, Gostilni Ledinek na Šmarni gori, Kaval Groupi – slaščičarni in piceriji Kaval, Telekomu Slovenije, Pleteninam Grma – Žalac, Slorest Restavracijam 123, Nogometni zvezi Slovenije, Košarkarski zvezi Slovenije, KK Petrol Olimpija, kolesarju Primožu Rogliču, plezalki Janji Garnbret, deskarju Žanu Koširju, Smučarski zvezi Slovenije in smučarskim skakalcem ter učencem, staršem in učiteljem OŠ Šmartno pod Šmarno goro.

Hvala vsem za dobrosrčnost.

Učenci in učitelji OŠ Šmartno pod Šmarno goro