AKCIJA POKLONI ZVEZEK IN ZBIRANJE ŠOLSKIH POTREBŠČIN

Na Karitas in Rdeči križ se vsako šolsko leto obrnejo številne družine, ki potrebujejo pomoč tudi pri nakupu šolskih potrebščin. Še posebej tiste, ki so prizadete zaradi brezposelnosti staršev, bolezni in drugih težkih okoliščin. Kot vsako leto vas na OŠ Šmartno pod Šmarno goro, vabimo k podpori in sodelovanju v Karitasovi akciji Pokloni zvezek in akciji Rdečega križa zbiranje šolskih potrebščin. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov (velikih črtastih) in šolskih potrebščin (ravnila, radirke, barvice, voščenke…) za socialno ogrožene otroke in otroke spodbuditi k solidarnosti do sovrstnikov. Lahko pa se odločite in namesto tega prispevate oziroma podarite 1 euro.

Vse kar boste učenci prinesli v šolo, lahko oddate učiteljici Romani ( učilnica št. 11).

Lepo je nekomu pomagati!

Že v naprej hvala za vse.

Več o akcijah si lahko preberete na: