Zimska šola v naravi 2017

IMG_10084. dan: 16. februar 2017

Še vedno se imamo zelo “fajn”, vreme nam pri tem stoji ob strani, temperature malo manj. A se ne pritožujemo. Nasprotno: Radi bi ostali še kak dan več. Dneve zapolnimo z ogledi po okolici, igramo družabne igre, preverjamo cirkuške spretnosti, predvsem pa veliko smučamo, tudi v funparku. Nikakor nam ni dolgčas, a se vseeno jutri vrnemo v varen objem domov. V Šmartnem bomo ob 16.00 uri.

IMG_09722. dan: 14. februar 2017

Imamo se super, vreme je tako ugodno,  da je naša reportaža že kar kičasta. Včeraj smo naredili preizkus znanja smučanja, zvečer pa predebatirali fis pravila. Seveda je ostalo tudi nekaj časa za igro med dvema ognjema. Danes po jutranjem smučanju gremo na ogled Pohorske hiše, zvečer pa še na nočni pohod z lučkami. Glede na to, da imamo idealne pogoje, bomo le-te izkoristili. Zato naj vam že sedaj zaupamo, da bomo rajši aktivni v naravi kot na spletu.

Video: Zimska šola 2_dan

Fotogalerija:

1. dan: 13. februar 2017

Sporočamo vam, da so učenci 6. A in 6. B razreda srečno prispeli na Roglo.
Učenci se v hotelu že razvrščajo po sobah, v nadaljevanju pa sledijo aktivnosti na snegu.

Tajništvo