Teden otroka

V letošnjem TEDNU OTROKA, od 1. – 7. oktobra, je bila tema PROSTI ČAS. V tem tednu so se odvijali različni dogodki, programi in prireditve, ki nam jih je brezplačno ponudila mestna ZPM Ljubljana. Tudi naša šola se je udeležila nekaterih:
– v torek, 2. 10. 2018, so učenci 1. A obiskali ETNOLOŠKI MUZEJ SLOVENIJE,
– v sredo, 3. 10. 2018, so si drugošolci v KOLOSEJU ogledali film Transilvanija 3,
– v četrtek, 4.10.2018, so si učenci 1. B razreda ogledali GASILSKO BRIGADO.
Tudi učenci ostalih razredov so bili zelo dejavni. Na temo PROSTI ČAS so risali in slikali. Učenci v OPB- ju so risali s kredami po igrišču in delali plakate. V petih razredih so obravnavali pesem Ferija Lainščka – Prosti čas in na to temo tudi ustvarjali. Višješolci so pri slovenščini pisali misli, verze in spise. Skratka, v šoli je bilo delovno, doma pa so udejanili prosti čas – brez domačih nalog ( kolikor je bilo mogoče).