Sodelovanje na Otroškem festivalu gledaliških sanj

Z veseljem vam sporočamo, da je za nami zelo uspešen nastop na Festivalu gledaliških sanj.  Izmed  45-ih osnovnošolskih skupin iz vse države in celo zamejstva smo bili  nominirani  za najboljšo predstavo 1. in 2. triade.

Sanjko za najboljšo  predstavo I. in II. triade

Nominiranci so:

– OŠ Neznanih talcev Dravograd

– OŠ Šmartno pod Šmarno goro, otroški pevski zbor, s predstavo Zmaj v Postojnski jami, pod mentorstvom Anite Novak Smolič in Irene Draganjec

– OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka

Ponosni smo na dosežek, Sanjko pa je šel v Dravograd. Še enkrat iskrene čestitke vsem nastopajočim in mentoricama, za vso podporo in pomoč pa se zahvaljujemo tudi ge. Urški Šilc. Da je muzikal res imeniten, ste se lahko prepričali tudi sami na Pomladnem vrtiljaku. Nekaj utrinkov z obeh nastopov  si lahko ogledate na priloženih fotografijah.