ZIMSKA ŠOLA V NARAVI

Tretji dan zimske šole v naravi se je pričel kot običajno: ob sedmih jutranja budnica, urejanje sob, nato telovadba v telovadnici, zajtrk in odhod v Kranjsko goro. Ob devetih smo bili že pod smučišči, pripravljeni na nizki štart. Včeraj zvečer smo si ogledali planiške skakalnice še v nočni perspektivi pod žarometi, sledil je zelo poučen filmček o zgodovini smučarskih poletih. Izvedeli smo, koliko stopnic vodi do vrha planiške velikanke, številke pa zaenkrat še nismo testirali. Naš skakalec Matej iz 6.b nam je že demonstriral tehniko skoka in doskoka. Popoldan nas čaka krpljanje, zvečer pa športni program. Za kratkočasje skrbijo učenke 6.b, ki nas vsak dan presenetijo z novo številko revije Vem. Vsak dan je zares aktiven in hitro mine, vreme je še vedno sončno in upajmo, da zdrži do petka.