Zimska šola v naravi

Prvi dan zimske šole v naravi v dolini pod Poncami je za nami. Vremenske razmere so skoraj popolne (sončno, dovolj snega in ne premrzlo). Včeraj so se učenci razporedili v sobe, po kosilu je sledil preizkus smučarskega znanja in razdelitev v skupine, nato pa so celo popoldne pod vodstvom učiteljev smučanja uzivali na bliznjem smučišču. Popoldanski program je vključeval še predavanje o varnosti in obnašanju na smučišču, za piko na i pa je bil zvečer na sporedu idilični nočni pohod z lučkami. Ni presenetljivo, da je bila zvečer rekordno hitro tišina kar po vseh sobah brez izjeme … Danes nas čaka smučanje v Kranjski gori, popoldan nordijska hoja in tek na smučeh, zvečer pa ogled Nordijskega centra Planica.

Lep sončen pozdrav iz Planice