PRVI ŠOLSKI DAN

Dragi učenci!

Upam, da ste uživali sproščene počitnice in si nabrali veliko energije za novo šolsko leto.  V ponedeljek, 3. 9. 2018, začenjamo s poukom in posredujem vam informacije za prvi šolski dan.

Sprejem prvošolcev s starši bo ob 10.30 v mali telovadnici.

Sprejem učencev od 2. do 5. razreda bo ob 8.30 v jedilnici. Pouk bodo imeli do 12.00.

Sprejem učencev 6. do 9. razreda bo ob 9.00 v jedilnici. Pouk bodo imeli do 12.00.

POTREBŠČINE: Učenci potrebujejo pisala, zvezek in copate. Učna gradiva bodo učenci 1. do 5. razreda prevzeli pri razrednikih, učenci 6. do 9. razreda pa po razporedu v šolski knjižnici.

PREHRANA: Za vse učence, prijavljene na šolsko prehrano, bo poskrbljeno. Morebitne odjave od prehrane je potrebno pravočasno odjaviti telefonsko v tajništvu šole.

PREVOZI: Ta dan bo šolski kombi vozil po sledečem voznem redu:

Prevoz v šolo:

Za učence od 2. do 5. razreda bo kombi vozil intenzivno iz vseh smeri od 7.45 do 8.15. Odhod iz Rašice bo samo ob 7.45.

Za učence od 6. do 9. razreda bo kombi vozil intenzivno iz vseh smeri od 8.15 do 8.45. Odhod iz Rašice bo samo ob 8.30.

Prevoz iz šole:

Kombi bo intenzivno vozil v vse smeri med 12.15 in 13.15. V smeri Rašice bo odhod izpred šole ob 12.45 ter ob 13.15.

Odhoda bosta še ob 14.00 in 15.00 uri v vse smeri za učence, ki bodo ta dan vključeni v podaljšano bivanje.

Prevoz z urbano

Učenci, ki ste se odločili za urbano, in je v preteklem šolskem letu še niste uporabljali, boste le-to prejeli naknadno v šoli, ko jih bomo mi prejeli s strani Ljubljanskega potniškega prometa. Do prejema urbane uporabljajte organiziran šolski prevoz s kombiji.

Učenci, ki ste že lansko leto uporabljali urbano, jo lahko s 3. 9. 2018 ponovno uporabljate.

JUTRANJE VARSTVO IN PODALJŠANO BIVANJE: Šola bo odprta od 8. ure dalje in bo poskrbljeno za jutranje varstvo v jedilnici šole. Oddelki podaljšanega bivanja se bodo izvajali po urniku za vse prijavljene učence. Starše prosimo, da učencem, ki bodo prvi šolski dan v podaljšanem bivanju, v beležko zapišejo čas in način odhoda domov (ali gredo na kombi in kdaj oz. ali pridete vi po njih).

Irena Babnik, ravnateljica