Rezultati šolskega tekmovanja Bober

Na šolskem tekmovanju Bober so izmed 116 tekmovalcev prejeli bronasto priznanje naslednji učenci:

2. razred:

Domen Maček, Žan Artelj, Tine Šterk, Živa Majcen, Taja Mihelak, Liana Nahtigal, Aljaž Kovačič, Tina Korenc, Pavlina Kovač, Gašper Kušar, Nina Santner, Ana Šum, Rok, Trkov.

3. razred:

Sebastjan Snoj, Nejka Pavlovič, Hana Kek, Andraž Čadež, Žiga Žitnik.

4. razred:

Jure Šterk, Jure Lekše, Lenart Novak, Tomaž Žinko, Mark Lačen.

5. razred:

Taja Škof, Nikolaj Volovšek, Tijan Kovačič, Špela Gornik, Tilen Maček, Jure Češnovar, Matic Perme, Gaber Čampa.

6. razred:

Andraž Dragan, Ana Zala Kovačič, Katarina Lampič, Urban Merše, Manca Sečnik, Lea Štefe.

7. razred:

Lina Čadež, Lara Cedilnik, Rok Lekše, Ela Podboršek, Klara Sečnik, Tibor Volovšek.

8. razred:

Matic Češnovar, Simon Jarc, Lovro Perme, Mark Žalac.

9. razred:

Andraž Cedilnik, Rok Erzar, Peter Lekše, Erazem Matajič Podgoršek, Andraž Oblak, Maks Šifraf Justin, Luka Tome.

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 13. 1. 2018 v Ljubljani, sta se uvrstila Manca Sečnik iz 6. razreda in Peter Lekše iz 9. razreda.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

Mentorice tekmovanja Bober