1. ŠOLSKI DAN

Spoštovani!

Pričetek pouka bo v petek, 1. septembra 2017.

Učenci od 2. do 5. razreda pridejo v šolo ob 8.30, učenci od 6. do 9. razreda pridejo v šolo ob 9.00.

Učenci 1. razredov pridejo v šolo ob 10.00. Za njih bo organiziran sprejem v mali telovadnici.

Za prvi šolski dan bodo učenci potrebovali pisalo, zvezek in copate. Učenci se bodo preobuli v copate in v spremstvu razrednika odšli v matične razrede.
Šolski kombi bo začel z vožnjo iz vseh začetnih postaj  ob 7.45. Najprej so na vrsti učenci od 2. do 5. razreda, nato pa še učenci 6. do 9. razreda. Prevozi iz šole s šolskim kombijem se pričnejo ob 13. uri in se izvajajo po enakem urniku kot lansko leto.
Za prijavljene učence bomo pripravili malico in kosilo.
Učenci 1. razredov bodo prejeli učno gradivo prvi šolski dan v matičnih učilnicah. Učenci od 2. do 9. razreda bodo prejeli učbenike v šolski knjižnici v ponedeljek, 4. 9. 2017.
Maksimiljan Košir, ravnatelj