Osmošolci v živo na Radiu Slovenija v soboto, 13. maja 2017, med 9.05 in 10.00 v oddaji HUDO

Vabljeni k poslušanju oddaje HUDO v soboto 13. maja med 9.05 in 10. uro na prvem programu Radia Slovenija. Oddajo pripravljamo osmošolci izbirnega predmeta Medijska vzgoja RADIO. Tema je AKTIVNO PREŽIVLJANJE PROSTEGA ČASA. Prispevki so posneti na naši šoli. Pred naše mikrofone so stopili Rado Mulej, Primož Burgar, Barbara Lampič, Gal Makuc, Katarina Lampič. Morda slišite tudi svoj glas, če ste sodelovali pri anketi. Snemanje oddaje je v živo, prispevki iz terena pa so v naprej posneti. Lahko nas pokličete po telefonu. S pravilnim odgovorom si lahko prislužite lepe nagrade. Želimo vam prijetno poslušanje!

Besedilo pripravila: Maja Jesihar in Erazem Matajič Podgoršek

Fotogalerija snemanja na šoli