Izpolnjevanje prijav za vpis v srednjo šolo

Devetošolci boste na šoli skupaj s šolsko psihologinjo izpolnjevali prijave za vpis v srednjo šolo v petek, 17. marca 2017, na razredni uri v učilnici 25. S SEBOJ OBVEZNO PRINESITE OBRAZEC prijave. Lahko si ga natisnete ali kupite v knjigarni (obrazec MŠŠ-2-1,20/08).

Pred izpolnjevanjem prijav:

• si iz Razpisa za vpis v srednje šole izpišite točen naziv vaše izbrane srednje šole, naslov šole, izobraževalni program in naziv poklicne/strokovne izobrazbe,
  • razmislite o izbiri drugega tujega jezika (za tiste, ki se odločate za gimnazije),
  • se pozanimajte za vašo emšo številko (če je ne veste, vprašajte starše) ter naslov stalnega/začasnega bivališča.

Izpolnjeno prijavo boste nato nesli domov v podpis staršem in jo pred oddajo na srednjo šolo prinesli k šolski psihologinji, da jo ožigosa in pridobi podpis ravnatelja, nato jo dobite nazaj.

Rok za oddajo prijave na srednjo šolo je 4. april 2017.

Pošljete lahko le ENO PRIJAVO! Prijavo pošljite priporočeno ali jo osebno odnesite na srednjo šolo, kamor se prijavljate.

Prilagam primer izpolnjene prijave (stran 1, stran 2, stran 3)