Šola v naravi – Snovik

Zadnji šolski dan smo se s petošolci vrnili iz Snovika, kjer smo preživeli res čudovit teden. Več utrinkov si lahko ogledate v fotogaleriji.

Želim vam lepe počitnice!

Za nami je že tretji dan. Poleg plavanja smo izdelali zmaja in padalo, imeli igre brez meja in se zvečer zabavali v vodi. Zdaj pa vas že vsi lepo pozdravljamo iz “mižikal”.

IMG_6021 IMG_6042

IMG_6110 IMG_6162

IMG_6069 IMG_6068

Imamo se fajn. Po deževnem začetku nas sedaj spremlja sonček. V bazenu pridno nabiramo kilometre, tobogani pa tudi že komaj čakajo, da jih danes preizkusimo. Naš urnik je pester: predura neobvezen tek, prva ura zajtrk, druga ura plavanje, malica, tretja ura delanje zmajev, četrta ura reševanje ugank, kosilo…v podaljšanem bivanju pa sedaj malo počivamo in vam pošiljamo lepe pozdravčke.

IMG_5996[1]

Učiteljice bomo v času šole v naravi dosegljive na tel. št. 041 655 707. Prihod nazaj je v petek okoli 14.45.