Ogled snemanja oddaje na POP TV pri predmetu medijska vzgoja

dan-nalepsih-sanj-540x325

V soboto, 2. aprila 2016,  si bomo v okviru izbirnega predmeta Medijska vzgoja – Televizija ogledali snemanje celovečerne razvedrilne oddaje »Dan najlepših sanj«.

Starši pripeljete otroke za Bežigrad, natančneje na Kranjčevo 26, 1000 Ljubljana, kjer se nahaja stavba POP TV ob 19.10 uri in jih pridete iskat ob 22. uri.

Posebno opozorilo POP TV-ja: Med oddajo je prepovedano fotografiranje in snemanje ter uživanje hrane in pijače! Prav tako je prepovedano prinašati transparente ali druga zvočna sredstva. Vsi prepovedani predmeti bodo zaseženi pred vstopom v studio.

Starši prijavite svoje otroke s prijavnico. Prijave zbiramo do četrtka, 31. 3. 2016. Prosim vas, da nam sporočite, če se vaš otrok, ki obiskuje medijsko vzgojo – televizija, ne bo mogel udeležiti snemanja, da omogočimo ogled drugim zainteresiranim učencem.

[button link=”http://voyo.si/izberi-in-poglej/oddaje/dan-najlepsih-sanj/” icon=”flag” color=”green” bg_color=”green” window=”yes”]Spletna stran oddaje[/button]